bip.gov.pl

wyszukiwarka zaawansowana
Wybory sołtysów i rad sołeckich 2023 - 2028

Wybory sołtysów i rad sołeckich 2023 - 2028

 

Anielin – Roman Klisowski

 

  1. Dariusz Wawrzyniak

  2. Sławomir Werecki

  3. Piotr Dudek

  4. Leszek Dębowy

 

 

Borków Nowy – Malwina Bryła - Wojciechowska

 

  1. Patrycja Zawodnia

  2. Paweł Zawodni

  3. Jacek Pasternak

     

 

Borków Stary – Bogumiła Skrzypska

 

  1. Paweł Mikołajczyk

  2. Bartłomiej Mikołajczyk

  3. Dariusz Maślak

  4. Urszula Paprocka

  5. Daniel Litwa

 

Czartki – Anita Cierlaczyk

 

  1. Renata Gąsior

  2. Danuta Olejniczak

  3. Zbigniew Dominiak

 

Dębe – Paweł Olejniczak

 

  1. Honoriusz Michalak

  2. Eugeniusz Dryka

  3. Łukasz Chabierski

  4. Mariusz Dudek

  5. Grzegorz Pastuszak

  6. Jacek Chojnacki

  7. Mateusz Poniatowski

  8. Wanda Pośpiech

  9. Krzysztof Sałata

  10. Mateusz Chojnacki

 

Florentyna – Teresa Pasternak

 

  1. Mariola Jakubowska

  2. Izabela Skonieczna

  3. Małgorzata Amborska

  4. Sebastian Kmiecik

  5. Jacek Klepanda

  6. Kamil Dominiak

 

Garzew – Urszula Mazurowska

 

  1. Beata Wawrzyniak

  2. Agnieszka Tomczyk

  3. Dorota Glapka

  4. Błażej Małecki

  5. Maciej Owczarek

 

Goliszew – Ewa Machanek

 

  1. Maria Przybylska

  2. Marzena Pomykała

  3. Łukasz Pietras

  4. Kamil Bryła

 

 

Helenów – Karolina Starczewska

 

  1. Lewandowski Dariusz

  2. Nogaj Zbigniew

  3. Smura Dariusz

  4. Katarzyna Pelc

 

Ilno – Henryk Staszak

 

  1. Ewelina Litwa

  2. Katarzyna Gabrysiak

  3. Paulina Gajewska

  4. Nikodem Janczak

 

 

Janków – Barbara Janik

 

  1. Edyta Kliber

  2. Anita Czerniak

  3. Żaneta Pawłowska

  4. Dawid Żabiński

  5. Sebastian Figiel

  6. Krzysztof Przygodzki

 

 

Kokanin – Ewa Sołtysiak

 

  1. Józef Leśny

  1. Krystyna Dębińska

  1. Grażyna Sobocka

  2. Maria Młynek

 

 

 

 

Kolonia Kokanin – Sławomir Szmaja

 

1. Jan Figlak

2. Jarosław Zdyb

3. Marek Pietrzak

4. Sławomir Józefiak

 

 

Pólko – Joanna Nogaj

 

1. Stanisław Wawrzyniak

2. Józef Mańka

3. Sławomir Piorun

 

 

Russów – Joanna Kij

 

1. Anna Wąsiewicz

2. Sławomir Lewandowski

3. Łukasz Burchard

 

Skarszew – Katarzyna Aleksandrzak

 

1. Małgorzata Pawelec

2. Bartosz Waszak

3. Roman Kaźmierczak

 

 

Skarszewek – Wincenty Nawrotkiewicz

 

1. Dominika Krzywda

2. Michał Szałata

3. Krzysztof Błaszczyński

4. Paweł Chabierski

5. Andrzej Chabierski

6. Krzysztof Chojnacki

 

 

 

Kolonia Skarszewek – Karolina Krysiak

 

1. Anna Mikołajewska – Głąb

2. Marcin Lewandowski

3. Barbara Płonka

 

Szosa Turecka – Zofia Kuświk

 

1. Jan Jędrzejak

2. Barbara Strzegiecka

3. Magdalena Wdowczyk

 

Tykadłów – Małgorzata Kołodziejczak

 

1. Agata Durajczyk

2. Marzena Kobyłka

3. Przemysław Maleszka

4. Dorota Lissy

5. Daria Kasprzak

 

Wojciechówka – Ewa Tułacz

 

1. Ewa Swinarska

2. Anna Wróblewska

3. Wojciech Frankiewicz

4. Piotr Szymankiewicz

 

 

Zborów – Anna Piorun

 

1. Joanna Andrzejczak

2. Piotr Ostrysz

3. Magdalena Góral

4. Aneta Gałęska

 

Złotniki Małe – Jadwiga Urbaniak

 

1. Agnieszka Dumańska

2. Karina Prymeska

3. Jarosław Ratajczyk

4. Marlena Różańska

5. Dawid Kozłowski

6. Anna Janiak

 

 

Złotniki Wielkie – Beata Śniecińska

 

1. Żaneta Białas

2. Przemysław Sałata

3. Rafał Szczepaniak

4. Karol Wawrzyniak

 

 

 

Żelazków – Aleksandra Klaska

 

1. Emil Gajdziński

2. Arkadiusz Czerniej

3. Iwona Bryła

4. Alicja Łuczak

5. Bartosz Trawnik

6. Ewelina Ścieszek

Podmiot publikujący
WytworzyłB. Kot2023-06-21 00:00
Publikujący B. Kot - admin 2023-06-21 08:57
Wygenerowano: 01 marca 2024r. 18:46:26
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.